KDS Team

Nasz zespół KDS stanowią wspaniali instruktorzy, którzy od lat związani są z tańcem towarzyskim oraz branżą ślubną. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, poddając naszą pracę superwizji.  Organizujemy szkolenia dla instruktorów, uczestniczymy w targach i konferencjach . Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych kursantów i z wielką przyjemnością obserwujemy ich rozwój już od pierwszego wejścia na salę. Jednocześnie jako eksperci z branży ślubnej udzielimy Ci wszelkich porad dotyczących organizacji ślubu i wesela oraz udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Podsumowując praca z parami i taniec są naszą największą pasją.

Kinia

Założycielka Kinia Dance Studio. Kobieta pełna pasji, spełniająca się na wielu płaszczyznach w życiu. Znakomita choreografka, wybitna tancerka, która stawia na  niecodzienne rozwiązania  również w tańcu. Prekursorka Pierwszego Tańca łączącego styl latynoamerykański ze standardem. Akademicka Mistrzyni Polski w Narodowej Klasie Tanecznej oraz V-ce Mistrzyni Polski Południowej w Tańcach Latynoamerykańskich. Dyplomowana Instruktor tańca. Posiadaczka najwyższej Międzynarodowej Klasy Tanecznej „S”. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na największych festiwalach tanecznym na Świecie m.in. na Blackpool Dance Festival czyli najstarszym, największym i najbardziej prestiżowym corocznym konkursie tańca towarzyskiego o międzynarodowym znaczeniu. Wizjonerka, która ma mnóstwo pomysłów oraz ogromny entuzjazm!

Największą  inspiracją jest dla niej towarzyszący przez całe życie motyw pantery. Jest to jej życiowy talizman, dający moc i energię. Z wykształcenia Psycholog i Seksuolog, a prywatnie żona Ślązaka oraz nowoczesna mama dwóch córeczek. Kobieta dla której moda to ważny element w życiu. Znawczyni stylu i dobrego smaku.

Założycielka marki Kinia Dance SHOES, dzięki której kobiety odnajdują swoje wymarzone buty.

Monia

Ze Studiem związana od 8 lat, prawa ręka Kini ❤️. W tym czasie przygotowała ponad 200 zadowolonych par. Obecnie zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla instruktorów. W swoich realizacjach szczególny nacisk kładzie na naturalność ruchu i realizację marzeń Młodej Pary. Z wykształcenia muzyk i mgr z zakresu Inżynierii Materiałowej, u progu obrony pracy doktoranckiej. Najbliższe jej sercu są rytmy latino, natomiast specjalizuje się w walcu American Smooth.

Prywatnie szczęśliwa żona i mistrzyni tortowych wypieków 😀

Dagmara

Od najmłodszych lat związana ze sportem, przede wszystkim z Turniejowym Tańcem Towarzyskim. Specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Najbardziej lubi tworzyć eleganckie i subtelne choreografie, w których priorytetem jest technika i swoboda ruchu.Profesjonalistka, która zwraca szczególną uwagę na detale co daje spektakularne efekty. Prywatnie miłośniczka wegetarianizmu i pracy z ambitnymi parami.

Doris

Kobieta z sercem na dłoni, dobry duch Kinia Dance Studio. Zawsze oferuje swą pomoc, posiada wiele talentów. Zawodowo zajmowała się krawiectwem, które jest jej wielką pasją. Prawdziwa kobieta Renesansu. W jej rękach jest organizacja grafiku tak, żeby każdy w dogodnym dla siebie terminie mógł skorzystać z lekcji.

Jej ciepły głos usłyszycie w telefonie dzwoniąc na umówienie spotkania.

Monika

Od najmłodszych lat związana z formacjami latynoamerykańskimi, które absolutnie skradły Jej serce! Trenerka Mistrzów Polski formacji tanecznych, wielokrotnych reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata i Europy, laureatów konkursów polskich i zagranicznych, a także ćwierćfinalistów programu „World of Dance” czy „Mam Talent”. 
Zawodowo jest osobą konkretną, zdecydowaną i profesjonalną. Praca z parami daje Jej niesamowitą satysfakcję, a każdy nawet najmniejszy postęp swoich podopiecznych napawa dumą. Uważa, że taniec to dobry lek na wszystko. Pozwala odkryć duszę, naładować się pozytywną energią, a możliwość dzielenia tych chwil z drugą połówką niezwykle zbliża. 
 
Jej pasją są podróże i aktywnie spędzany czas m.in. Pole Dance. Ceni sobie spotkania ze znajomymi przy dobrym winie i grze planszowej.

Oliwia

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku ośmiu lat. Jej pasja w ciągu dwudziestu lat przerodziła się w pracę zawodową i nie wyobraża sobie swojej osoby w innym miejscu. Na co dzień tańczy taniec towarzyski na turniejach ogólnopolskich, w tym stylu tańca posiada klasę taneczną B w tańcach latynoamerykańskich. Jej największym osiągnięciem jest dwukrotne Mistrzostwo Krakowa w tańcach latynoamerykańskich, półfinał w Pucharze Polskim w C klasie oraz liczne wygrane turnieje ogólnopolskie.​ ​Cztery lata temu  w Nowym Jorku zrobiła kurs instruktora Zumba Basic®, Zumba Kids® oraz Zumba KidsJr®. Praca jako instruktor sprawia, że czuje się spełniona co dodaje jej wewnętrznej motywacji do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Posiadaczka najdłuższych włosów w KDS Team, a prywatnie miłośniczka kotów i książek.

Z zamiłowania gaduła i pracoholik:)

Kamila

Kamila to wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego. Zarówno tańce standardowe jak i latynoamerykańskie nie są jej obce. Muzyka latynoska towarzyszy jej nie tylko w tańcu, ale także w takim klimacie idzie przez życie. Aby być bliżej tej kultury nauczyła się języka hiszpańskiego co w wielu utworach pomaga dopasować wyraz choreografii do tekstu. Ciepły uśmiech, miękkość ciała i płynność ruchu to to co stawia na pierwszym miejscu. Kamila to także instruktorka Zumba fitness i tancerka High Heels. Poprzez ciągłą ciekawość do różnych stylów tanecznych rozwija się i poznaje nowe kroki, aby wasz pierwszy taniec był wyjątkowy. Oprócz tańca liczą się dla niej emocje. Jeśli chcecie poczuć, że taniec to coś więcej niż zbiór kroków – dobrze trafiliście. 

Michał

Od najmłodszych lat towarzyszy mu taniec. Pierwsze kroki stawiał w rodzinnym mieście Kęty. Jest tancerzem Najwyższej Klasy Narodowej w stylu latynoamerykańskim i standardowym . Zdobywca Pucharu im. prof. M. Wieczystego prekursora tańca w Polsce.
Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, dzięki którym doskonale pokazuje charyzmę i temperament. Od wielu lat pracuje w branży jako instruktor ucząc dzieci, młodzież i dorosłych.
Trenuje również pary sportowe, które z powodzeniem odnoszą sukces.

Artysta, hobbistycznie grający na gitarze.Kochający kuchnię azjatycką, czerwone wino i swoją kobietę 😀
PHOTO-2022-02-08-14-53-42
IMG_5047

Sandra

Tancerka tańca towarzyskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku siedmiu lat i trwa ona do dziś. Przez wiele lat trenowała zarówno tańce latynoamerykańskie, jak i standardowe, lecz najbliższe jej sercu są rytmy latino. Wielokrotnie uczestniczyła w Ogólnopolskich Turniejach Tańca oraz Mistrzostwach Polski stając na najwyższych stopniach podium. Sandra to także studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Informatyka Stosowana. Ponadto interesuje się modą, sportem oraz muzyką.  Jako dziecko rozpoczęła edukację w Państwowej Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego, gdzie ukończyła pierwszy stopień w klasie skrzypiec. Wpłynęło to na szczególną wrażliwość muzyczną oraz znakomite poczucie rytmu, jakim może się teraz pochwalić. Fascynuje się również podróżowaniem, odkrywając coraz to ciekawsze miejsca na ziemi. Taniec jednak Sandra stawia na pierwszym miejscu, dlatego postanowiła połączyć go z pracą zawodową. 
 
Prywatnie uśmiechnięta, radosna i kreatywna dziewczyna, lubiąca włoską kuchnię oraz spotkania z przyjaciółmi.

Joanna

Wielka pasjonatka wszelkiego rodzaju sportów. Od 5 roku życia tancerka tańca towarzyskiego. Posiadaczka najwyższej Międzynarodowej Klasy Tanecznej „S”. Finalistka Mistrzostw Polski, Półfinalistka Mistrzostw Świata w 10 tańcach oraz wielokrotna reprezentantka Polski na największych festiwalach tanecznych na Świecie takich jak Blackpool Dance Festival czy UK Dance Festival. Aktualnie rozpoczyna przygodę z łyżwiarstwem figurowym.

Kocha pracę z ludźmi oraz zwierzętami. Zawsze uśmiechnięta i pomocna ale również wymagająca. Zwraca uwagę nie tylko na choreografię, ale również na emocje, które w tańcu są niezwykle istotne.

logo_KDS-01

Masz pytania dotyczące nauki tańca w naszym studio?

działalności studia
0 lat
zadowolonych kursantów
0 +
uśmiechów podzas tańca
1 mld

Polityka prywatności | © 2022 Kinia Dance Studio. All rights reserved.